Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно изменения целевого назначения земельного участка обществу с ограниченной ответственностью "АПТЕКА БІОКОН" на ул. Ленина в Дарницком районе г. Киева для строительства комплекса жилых домов

Киевский городской совет
План, Решение от 20.09.2012 № 94/8378

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 20 вересня 2012 року N 94/8378

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "АПТЕКА БІОКОН" на вул. Леніна у Дарницькому районі м. Києва для будівництва комплексу житлових будинків

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "АПТЕКА БІОКОН" щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. Леніна у Дарницькому районі м. Києва та додані документи, керуючись статтею 9 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постановою Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб" від 11.04.2002 N 502, Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "АПТЕКА БІОКОН" на вул. Леніна у Дарницькому районі м. Києва площами 0,0055 га та 3,0266 га для будівництва комплексу житлових будинків згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "АПТЕКА БІОКОН" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.

Опрос