Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка коммунальному предприятию "Київтранспарксервіс" на пересечении ул. Жолудева и ул. Симиренко в Святошинском районе г. Киева для обустройства, эксплуатации и обслуживания открытой автостоянки с объектами транспортной инфраструктуры

Киевский городской совет
План, Решение от 20.09.2012 № 93/8377

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 20 вересня 2012 року N 93/8377

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Київтранспарксервіс" на перетині вул. Жолудєва та вул. Симиренка у Святошинському районі м. Києва для облаштування, експлуатації та обслуговування відкритої автостоянки з об'єктами транспортної інфраструктури

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Київтранспарксервіс" на перетині вул. Жолудєва та вул. Симиренка у Святошинському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Київтранспарксервіс" на перетині вул. Жолудєва та вул. Симиренка у Святошинському районі м. Києва орієнтовною площею 0,16 га в постійне користування для облаштування, експлуатації та обслуговування відкритої автостоянки з об'єктами транспортної інфраструктури згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Комунальному підприємству "Київтранспарксервіс" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос