Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка ПУБЛИЧНОМУ АКЦИОНЕРНОМУ ОБЩЕСТВУ "КИЇВЕНЕРГО" на ул. Промышленной, 4 в Голосеевском районе г. Киева для реконструкции, эксплуатации и обслуживания имущественного комплекса теплоэлектроцентраль N 5 КИЕВЭНЕРГО

Киевский городской совет
План, Решение от 20.09.2012 № 77/8361

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 20 вересня 2012 року N 77/8361

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "КИЇВЕНЕРГО" на вул. Промисловій, 4 у Голосіївському районі м. Києва для реконструкції, експлуатації та обслуговування майнового комплексу теплоелектроцентраль N 5 КИЇВЕНЕРГО

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "КИЇВЕНЕРГО" на вул. Промисловій, 4 у Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "КИЇВЕНЕРГО" на вул. Промисловій, 4 у Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 36,19 га в короткострокову оренду на 5 років для реконструкції, експлуатації та обслуговування майнового комплексу теплоелектроцентраль N 5 КИЇВЕНЕРГО згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "КИЇВЕНЕРГО" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос