Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка обществу с ограниченной ответственностью "ІЛЛІС" на пересечении ул. Чернобыльской и ул. Ирпенской в Святошинском районе г. Киева для обслуживания и эксплуатации нежилого здания торгового назначения и торговых помещений

Киевский городской совет
Решение от 20.09.2012 № 76/8360

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
X сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 20 вересня 2012 року N 76/8360

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ІЛЛІС" на перетині вул. Чорнобильської та вул. Ірпінської у Святошинському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації нежитлової будівлі торговельного призначення та торгових приміщень

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ІЛЛІС" на перетині вул. Чорнобильської та вул. Ірпінської у Святошинському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ІЛЛІС" на перетині вул. Чорнобильської та вул. Ірпінської у Святошинському районі м. Києва орієнтовною площею 0,30 га в короткострокову оренду на 5 років для обслуговування та експлуатації нежитлової будівлі торговельного призначення та торгових приміщень згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "ІЛЛІС" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос