Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданину Кудину Александру Викторовичу в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Ольжича, 30-а в Шевченковском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 12.07.2012 № 875/8212

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 12 липня 2012 року N 875/8212

Про передачу громадянину Кудіну Олександру Вікторовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Ольжича, 30-а у Шевченківському районі м. Києва

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Кудіну Олександру Вікторовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Ольжича, 30-а у Шевченківському районі м. Києва.

2. Передати громадянину Кудіну Олександру Вікторовичу, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,06 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Ольжича, 30-а у Шевченківському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянину Кудіну Олександру Вікторовичу:

Опрос