Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении Государственной налоговой инспекции в Шевченковском районе г. Киева земельного участка для эксплуатации и обслуживания административного здания на ул. Политехнической, 5-а в Шевченковском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 12.07.2012 № 798/8135

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 12 липня 2012 року N 798/8135

Про надання Державній податковій інспекції у Шевченківському районі м. Києва земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Політехнічній, 5-а у Шевченківському районі м. Києва

Відповідно до статей 92, 120, 123 Земельного кодексу України та розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою, Київська міська рада вирішила:

1. Надати Державній податковій інспекції у Шевченківському районі м. Києва, за умови виконання пункту 2 цього рішення, в постійне користування земельну ділянку площею 1,00 га для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вул. Політехнічній, 5-а у Шевченківському районі м. Києва за рахунок земель, наданих відповідно до пункту 14 рішення Київської міської ради від 24.02.2000 N 33/754 "Про надання і вилучення земельних ділянок" та право користування якою посвідчено договором на право тимчасового користування землею від 11.01.2001 N 88-5-00069.

2. Державній податковій інспекції у Шевченківському районі м. Києва:

2.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

2.2. У місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів із клопотанням щодо організації робіт по винесенню меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) та виготовленню документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос