Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка Государственному предприятию "Антонов" на 19 км Житомирского шоссе для эксплуатации и обслуживания зданий и сооружений детского оздоровительного комплекса "Антей"

Киевский городской совет
План, Решение от 12.07.2012 № 758/8095

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 12 липня 2012 року N 758/8095

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державному підприємству "Антонов" на 19 км Житомирського шосе для експлуатації та обслуговування будівель і споруд дитячого оздоровчого комплексу "Антей"

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державному підприємству "Антонов" на 19 км Житомирського шосе та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державному підприємству "Антонов" на 19 км Житомирського шосе орієнтовною площею 10,08 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд дитячого оздоровчого комплексу "Антей" згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Державному підприємству "Антонов" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос