Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в договоры аренды земельных участков в части приведения размера арендной платы в соответствие с законодательством

Киевский городской совет
Решение от 05.04.2012 № 446/7783

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 5 квітня 2012 року N 446/7783

Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок в частині приведення розміру орендної плати у відповідність до законодавства

З метою приведення у відповідність до вимог законодавства істотних умов договорів оренди земельних ділянок, відповідно до Податкового кодексу України та враховуючи листи-звернення орендарів, Київська міська рада вирішила:

1. Внести зміни до договорів оренди земельних ділянок згідно з додатком до цього рішення, встановивши річну орендну плату у розмірі трьох відсотків від нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

2. Внести зміни до договору оренди земельної ділянки від 16.09.2005 N 75-6-00231, а саме: слова та цифри "вул. Гната Юри, 18-а" замінити словами та цифрами "вул. Гната Юри, 18-б".

3. Орендарям земельних ділянок, вказаним у додатку до цього рішення, в місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по внесенню відповідних змін до договорів оренди земельних ділянок.

Опрос