Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка Национальному спортивному комплексу "Олімпійський" на площади Спортивной, 1 в Печерском районе г. Киева для реконструкции, эксплуатации и обслуживания существующих зданий и сооружений

Киевский городской совет
План, Решение от 05.04.2012 № 411/7748

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 5 квітня 2012 року N 411/7748

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Національному спортивному комплексу "Олімпійський" на площі Спортивній, 1 у Печерському районі м. Києва для реконструкції, експлуатації та обслуговування існуючих будівель і споруд

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Національному спортивному комплексу "Олімпійський" (ідентифікаційний код 14297707) щодо відведення земельної ділянки на площі Спортивній, 1 у Печерському районі м. Києва та додані документи, враховуючи лист Головного управління містобудування та архітектури від 24.01.2012 N 888/0/12-2/19-12 керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Національному спортивному комплексу "Олімпійський" на площі Спортивній, 1 у Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 0,09 га в постійне користування для реконструкції експлуатації та обслуговування існуючих будівель і споруд згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Національному спортивному комплексу "Олімпійський" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос