Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка дошкольному учебному заведению компенсирующего типа (санаторного) N 763 Подольского района г. Киева на ул. Василия Порика, 3-б в Подольском районе г. Киева для обслуживания и эксплуатации зданий и сооружений заведения

Киевский городской совет
План, Решение от 15.03.2012 № 277/7614

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 березня 2012 року N 277/7614

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дошкільному навчальному закладу компенсуючого типу (санаторного) N 763 Подільського району м. Києва на вул. Василя Порика, 3-б у Подільському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації будівель та споруд закладу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою дошкільному навчальному закладу компенсуючого типу (санаторного) N 763 Подільського району м. Києва (ідентифікаційний код 22882443) щодо відведення земельної ділянки на вул. Василя Порика, 3-б у Подільському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дошкільному навчальному закладу компенсуючого типу (санаторного) N 763 Подільського району м. Києва на вул. Василя Порика, 3-б у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,64 га в постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель та споруд закладу згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Дошкільному навчальному закладу компенсуючого типу (санаторного) N 763 Подільського району м. Києва у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос