Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка дошкольному учебному заведению общего типа N 56 Подольского района г. Киева в пер. Межевом, 7-а в Подольском районе г. Киева для обслуживания и эксплуатации зданий и сооружений заведения

Киевский городской совет
План, Решение от 15.03.2012 № 264/7601

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 березня 2012 року N 264/7601

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дошкільному навчальному закладу загального типу N 56 Подільського району м. Києва у пров. Межовому, 7-а у Подільському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації будівель та споруд закладу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою дошкільному навчальному закладу загального типу N 56 Подільського району м. Києва (ідентифікаційний код 22882087) щодо відведення земельної ділянки у пров. Межовому, 7-а у Подільському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дошкільному навчальному закладу загального типу N 56 Подільського району м. Києва у пров. Межовому, 7-а у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,47 га в постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель та споруд закладу згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Дошкільному навчальному закладу загального типу N 56 Подільського району м. Києва у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос