Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка частному предприятию "Водолій-М" на ул. Оноре де Бальзака, 64-а в Деснянском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания здания социально-бытового назначения

Киевский городской совет
План, Решение от 15.03.2012 № 262/7599

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 березня 2012 року N 262/7599

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "Водолій-М" на вул. Оноре де Бальзака, 64-а у Деснянському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівлі соціально-побутового призначення

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою приватному підприємству "Водолій-М" (ідентифікаційний код 32346083) щодо відведення земельної ділянки на вул. Оноре де Бальзака, 64-а у Деснянському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "Водолій-М" на вул. Оноре де Бальзака, 64-а у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 0,125 га в оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування будівлі соціально-побутового призначення згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Приватному підприємству "Водолій-М" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос