Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка управлению Службы безопасности Украины в Киевской области на просп. Победы, 55/2 в Соломенском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания административного здания

Киевский городской совет
План, Решение от 15.03.2012 № 257/7594

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 березня 2012 року N 257/7594

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню Служби безпеки України в Київській області на просп. Перемоги, 55/2 у Солом'янському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою управлінню Служби безпеки України в Київській області (ідентифікаційний код 37046412) щодо відведення земельної ділянки на просп. Перемоги, 55/2 у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню Служби безпеки України в Київській області на просп. Перемоги, 55/2 у Солом'янському районі м. Києва орієнтовною площею 0,40 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Управлінню Служби безпеки України в Київській області у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос