Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении Киевскому университету имени Бориса Гринченко земельного участка для эксплуатации и обслуживания зданий и сооружений университета на ул. Воровского, 18/2 в Шевченковском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 15.03.2012 № 316/7653

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 березня 2012 року N 316/7653

Про надання Київському університету імені Бориса Грінченка земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівель і споруд університету на вул. Воровського, 18/2 у Шевченківському районі м. Києва

Відповідно до статей 92, 123 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київському університету імені Бориса Грінченка для експлуатації та обслуговування будівель і споруд університету на вул. Воровського, 18/2 у Шевченківському районі м. Києва.

2. Надати Київському університету імені Бориса Грінченка, за умови виконання пункту 3 цього рішення, в постійне користування земельну ділянку площею 0,13 га для експлуатації та обслуговування будівель і споруд університету на вулиці Воровського, 18/2 у Шевченківському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Київському університету імені Бориса Грінченка:

Опрос