Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче физическому лицу - предпринимателю Ковалю Сергею Николаевичу земельного участка для реконструкции, эксплуатации и обслуживания хозяйственного строения под офисное здание в пер. Кулибина, 3, лит. "Б" в Святошинском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 26.01.2012 № 67/7404

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26 січня 2012 року N 67/7404

Про передачу фізичній особі - підприємцю Ковалю Сергію Миколайовичу земельної ділянки для реконструкції, експлуатації та обслуговування господарської будівлі під офісну будівлю у пров. Кулібіна, 3, літ. "Б" у Святошинському районі м. Києва

Відповідно до статей 93, 120, 123, 124 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки фізичній особі - підприємцю Ковалю Сергію Миколайовичу для реконструкції, експлуатації та обслуговування господарської будівлі під офісну будівлю у пров. Кулібіна, 3, літ. "Б" у Святошинському районі м. Києва.

2. Передати фізичній особі - підприємцю Ковалю Сергію Миколайовичу, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у короткострокову оренду на 3 роки земельну ділянку площею 0,04 га для реконструкції, експлуатації та обслуговування господарської будівлі під офісну будівлю у пров. Кулібіна, 3, літ "Б" у Святошинському районі м. Києва за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 24.01.51 N 160 "Про поновлення відводу та встановлення меж території житлового кварталу Київського заводу станків-автоматів та дозвіл на побудування двох капітальних гуртожитків", у зв'язку з переходом права власності на будівлю (договір купівлі-продажу від 26.06.2006 N 8075).

3. Фізичній особі - підприємцю Ковалю Сергію Миколайовичу:

3.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос