Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданке Тимощук Ефросинии Савельевне в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Стадионной, 13-а в Соломенском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 26.01.2012 № 78/7415

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26 січня 2012 року N 78/7415

Про передачу громадянці Тимощук Єфросінії Савеліївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Стадіонній, 13-а у Солом'янському районі м. Києва

Відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Тимощук Єфросінії Савеліївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Стадіонній, 13-а у Солом'янському районі м. Києва.

2. Передати громадянці Тимощук Єфросінії Савеліївні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Стадіонній, 13-а у Солом'янському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянці Тимощук Єфросінії Савеліївні:

Опрос