Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка государственному предприятию "Антонов" на бульв. Академика Вернадского, 16-б в Святошинском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания общежития

Киевский городской совет
План, Решение от 26.01.2012 № 51/7388

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26 січня 2012 року N 51/7388

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному підприємству "Антонов" на бульв. Академіка Вернадського, 16-б у Святошинському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування гуртожитку

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою державному підприємству "Антонов" (ідентифікаційний код 14307529) щодо відведення земельної ділянки на бульв. Академіка Вернадського, 16-б у Святошинському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному підприємству "Антонов" на бульв. Академіка Вернадського, 16-б у Святошинському районі м. Києва орієнтовною площею 0,20 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування гуртожитку згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Державному підприємству "Антонов" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос