Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка Министерству обороны Украины на ул. Григория Андрющенко, 4 в Шевченковском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания административно-хозяйственных зданий и сооружений военного городка N 34

Киевский городской совет
Решение от 29.12.2011 № 1059/7295

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 1059/7295

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Міністерству оборони України на вул. Григорія Андрющенка, 4 у Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських будівель і споруд військового містечка N 34

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Міністерству оборони України (ідентифікаційний код 00034022) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Григорія Андрющенка, 4 у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою Міністерству оборони України щодо відведення земельної ділянки на вул. Григорія Андрющенка, 4 у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 1,01 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських будівель і споруд військового містечка N 34 згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Міністерству оборони України у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос