Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка обслуживающему автогаражному кооперативу "СИГНАЛ" на ул. Юлиуса Фучика, 12 в Соломенском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания гаражей

Киевский городской совет
Решение от 29.12.2011 № 1058/7294

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 1058/7294

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки обслуговуючому автогаражному кооперативу "СИГНАЛ" на вул. Юліуса Фучика, 12 у Солом'янському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування гаражів

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою обслуговуючому автогаражному кооперативу "СИГНАЛ" (ідентифікаційний код 22906764) щодо відведення земельної ділянки на вул. Юліуса Фучика, 12 у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 41 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки обслуговуючому автогаражному кооперативу "СИГНАЛ" на вул. Юліуса Фучика, 12 у Солом'янському районі м. Києва орієнтовною площею 2,04 га у власність для експлуатації та обслуговування гаражів згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Обслуговуючому автогаражному кооперативу "СИГНАЛ" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос