Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка управлению образования Шевченковской районной в городе Киеве государственной администрации на ул. Шулявской, 10/12 в Шевченковском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания здания школы и хозяйственных сооружений СШ N 102

Киевский городской совет
Решение от 29.12.2011 № 1057/7293

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 1057/7293

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації на вул. Шулявській, 10/12 у Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівлі школи та господарських споруд СШ N 102

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою управлінню освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації (ідентифікаційний код 37470086) щодо відведення земельної ділянки на вул. Шулявській, 10/12 у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації на вул. Шулявській, 10/12 у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,58 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі школи та господарських споруд СШ N 102 згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Управлінню освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос