Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка обществу с ограниченной ответственностью "Юридичні офіси" на ул. Михаила Котельникова, 25 (лит. Б) в Святошинском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания административно-офисного здания

Киевский городской совет
Решение от 29.12.2011 № 1056/7292

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 1056/7292

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Юридичні офіси" на вул. Михайла Котельникова, 25 (літ. Б) у Святошинському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративно-офісної будівлі

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Юридичні офіси" (ідентифікаційний код 34297625) щодо відведення земельної ділянки на вул. Михайла Котельникова, 25 (літ. Б) у Святошинському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Юридичні офіси" на вул. Михайла Котельникова, 25 (літ. Б) у Святошинському районі м. Києва орієнтовною площею 0,11 га в оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування адміністративно-офісної будівлі згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Юридичні офіси" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос