Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка управлению Государственной автомобильной инспекции ГУ МВД Украины в Киевской области на ул. Эрнста, 3 в Соломенском районе г. Киева для строительства, обслуживания и эксплуатации административных зданий и сооружений

Киевский городской совет
Решение от 29.12.2011 № 1055/7291

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 1055/7291

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню Державної автомобільної інспекції ГУ МВС України в Київській області на вул. Ернста, 3 у Солом'янському районі м. Києва для будівництва, обслуговування та експлуатації адміністративних будівель і споруд

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою управлінню Державної автомобільної інспекції ГУ МВС України в Київській області (ідентифікаційний код 24521910) щодо відведення земельної ділянки на вул. Ернста, 3 у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню Державної автомобільної інспекції ГУ МВС України в Київській області на вул. Ернста, 3 у Солом'янському районі м. Києва орієнтовною площею 2,78 га в постійне користування для будівництва, обслуговування та експлуатації адміністративних будівель і споруд згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Управлінню Державної автомобільної інспекції ГУ МВС України в Київській області у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос