Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка гаражно-строительному кооперативу "Акація" Дарницкого района г. Киева на ул. Бориспольской, 19-б в Дарницком районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания гаражей

Киевский городской совет
План, Решение от 29.12.2011 № 1054/7290

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 1054/7290

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гаражно-будівельному кооперативу "Акація" Дарницького району м. Києва на вул. Бориспільській, 19-б в Дарницькому районі м. Києва для експлуатації та обслуговування гаражів

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою гаражно-будівельному кооперативу "Акація" Дарницького району м. Києва (ідентифікаційний код 31403962) щодо відведення земельної ділянки на вул. Бориспільській, 19-б в Дарницькому районі м. Києва та додані документи, за умови вирішення питань майнових відносин, керуючись статтями 9, 41 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гаражно-будівельному кооперативу "Акація" Дарницького району м. Києва на вул. Бориспільській, 19-б в Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 1,46 га у власність для експлуатації та обслуговування гаражів згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Гаражно-будівельному кооперативу "Акація" Дарницького району м. Києва у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос