Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка театрально-зрелищному заведению культуры "Київський національний академічний театр оперети" на ул. Красноармейской, 53/3 в Печерском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания здания театра

Киевский городской совет
План, Решение от 29.12.2011 № 1053/7289

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 1053/7289

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки театрально-видовищному закладу культури "Київський національний академічний театр оперети" на вул. Червоноармійській, 53/3 у Печерському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівлі театру

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою театрально-видовищному закладу культури "Київський національний академічний театр оперети" (ідентифікаційний код 02224593) щодо відведення земельної ділянки на вул. Червоноармійській, 53/3 у Печерському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки театрально-видовищному закладу культури "Київський національний академічний театр оперети" на вул. Червоноармійській, 53/3 у Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 0,01 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі театру згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Театрально-видовищному закладу культури "Київський національний академічний театр оперети" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос