Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка Шевченко Александру Олеговичу на просп. Отрадном, 95 в Соломенском районе г. Киева для обслуживания здания гаража

Киевский городской совет
План, Решение от 29.12.2011 № 1047/7283

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 1047/7283

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шевченку Олександру Олеговичу на просп. Відрадному, 95 у Солом'янському районі м. Києва для обслуговування будівлі гаража

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Шевченку Олександру Олеговичу (ідентифікаційний код 3160920173) щодо відведення земельної ділянки на просп. Відрадному, 95 у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шевченку Олександру Олеговичу на просп. Відрадному, 95 у Солом'янському районі м. Києва орієнтовною площею 0,04 га в оренду на 5 років для обслуговування будівлі гаража згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Шевченку Олександру Олеговичу у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос