Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданке Антоненко Марии Ивановне в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных построек и сооружений на ул. Стратонавтов, 4-а в Святошинском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 15.12.2011 № 959/7195

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 959/7195

Про передачу громадянці Антоненко Марії Іванівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Стратонавтів, 4-а у Святошинському районі м. Києва

Відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Антоненко Марії Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Стратонавтів, 4-а у Святошинському районі м. Києва.

2. Передати громадянці Антоненко Марії Іванівні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,06 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Стратонавтів, 4-а у Святошинському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянці Антоненко Марії Іванівні:

Опрос