Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче земельного участка гражданке Кравец Лидии Ивановне для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных построек и сооружений на ул. 1-го Мая, 10-н в Дарницком районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 15.12.2011 № 950/7186

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 950/7186

Про передачу земельної ділянки громадянці Кравець Лідії Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. 1-го Травня, 10-н в Дарницькому районі м. Києва

Розглянувши проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки та відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Кравець Лідії Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. 1-го Травня, 10-н в Дарницькому районі м. Києва.

2. Передати громадянці Кравець Лідії Іванівні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. 1-го Травня, 10-н в Дарницькому районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянці Кравець Лідії Іванівні:

Опрос