Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка гражданину Литвинчуку Игорю Анатольевичу на ул. Передовой, 44-б в Голосеевском районе г. Киева для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных построек и сооружений

Киевский городской совет
Решение от 15.12.2011 № 895/7131

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 895/7131

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Літвінчуку Ігорю Анатолійовичу на вул. Передовій, 44-б в Голосіївському районі м. Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянину Літвінчуку Ігорю Анатолійовичу (ідентифікаційний код 2879016874) щодо відведення земельної ділянки на вул. Передовій, 44-б в Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 118 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Літвінчуку Ігорю Анатолійовичу на вул. Передовій, 44-б в Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 0,10 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Громадянину Літвінчуку Ігорю Анатолійовичу у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос