Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка гражданину Литвинчуку Игорю Анатольевичу на ул. Передовой, 44-б в Голосеевском районе г. Киева для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных построек и сооружений

Киевский городской совет
Решение от 15.12.2011 № 895/7131

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 895/7131

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Літвінчуку Ігорю Анатолійовичу на вул. Передовій, 44-б в Голосіївському районі м. Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою громадянину Літвінчуку Ігорю Анатолійовичу (ідентифікаційний код 2879016874) щодо відведення земельної ділянки на вул. Передовій, 44-б в Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 118 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Літвінчуку Ігорю Анатолійовичу на вул. Передовій, 44-б в Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 0,10 га у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Громадянину Літвінчуку Ігорю Анатолійовичу у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос