Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка коммунальному предприятию по вопросам строительства жилых домов "Житлоінвестбуд-УКБ" в 8-м микрорайоне жилого массива Позняки (уч. 40) в Дарницком районе г. Киева для строительства общеобразовательной школы с бассейном

Киевский городской совет
План, Решение от 15.12.2011 № 885/7121

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 885/7121

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" у 8-му мікрорайоні житлового масиву Позняки (діл. 40) в Дарницькому районі м. Києва для будівництва загальноосвітньої школи з басейном

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою комунальному підприємству з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" (ідентифікаційний код 31958324) щодо відведення земельної ділянки у 8-му мікрорайоні житлового масиву Позняки (діл. 40) в Дарницькому районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" у 8-му мікрорайоні житлового масиву Позняки (діл. 40) в Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 3,25 га в постійне користування для будівництва загальноосвітньої школи з басейном згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Комунальному підприємству з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос