Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка Национальному комплексу "Експоцентр України" на ул. Полковника Потехина в Голосеевском районе г. Киева для обустройства дополнительного технологического заезда согласно Генеральному плану реконструкции и развития НК "Експоцентр України"

Киевский городской совет
План, Решение от 15.12.2011 № 883/7119

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 883/7119

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Національному комплексу "Експоцентр України" на вул. Полковника Потєхіна в Голосіївському районі м. Києва для облаштування додаткового технологічного заїзду згідно з Генеральним планом реконструкції та розвитку НК "Експоцентр України"

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Національному комплексу "Експоцентр України" (ідентифікаційний код 21710384) щодо відведення земельної ділянки на вул. Полковника Потєхіна в Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Національному комплексу "Експоцентр України" на вул. Полковника Потєхіна в Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 0,47 га в постійне користування для облаштування додаткового технологічного заїзду відповідно до Генерального плану реконструкції та розвитку НК "Експоцентр України" згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Національному комплексу "Експоцентр України" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос