Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельных участков Министерству обороны Украины на ул. Электриков, 30 в Подольском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания административно-хозяйственных зданий и сооружений военного городка N 204

Киевский городской совет
План, Решение от 15.12.2011 № 882/7118

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 882/7118

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Міністерству оборони України на вул. Електриків, 30 у Подільському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських будівель і споруд військового містечка N 204

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Міністерству оборони України (ідентифікаційний код 00034022) щодо відведення в постійне користування земельних ділянок на вул. Електриків, 30 у Подільському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Міністерству оборони України на вул. Електриків, 30 у Подільському районі м. Києва загальною орієнтовною площею 3,783 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських будівель і споруд військового містечка N 204 згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Міністерству оборони України у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Опрос