Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка управлению образования Шевченковской районной в городе Киеве государственной администрации на ул. Дегтяревской, 6-а в Шевченковском районе г. Киева для обслуживания и эксплуатации зданий и сооружений школы - детского сада "Пізнайко"

Киевский городской совет
План, Решение от 15.12.2011 № 879/7115

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 879/7115

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації на вул. Дегтярівській, 6-а у Шевченківському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації будівель і споруд школи - дитячого садка "Пізнайко"

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою управлінню освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації (ідентифікаційний код 37470086) щодо відведення земельної ділянки на вул. Дегтярівській, 6-а у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації на вул. Дегтярівській, 6-а у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 1,00 га в постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель і споруд школи-дитячого садка "Пізнайко" згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Управлінню освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос