Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка Дарницкой районной в городе Киеве государственной администрации на ул. Вишняковской, 15 в Дарницком районе г. Киева для строительства поликлиники для взрослых с дальнейшей ее эксплуатацией

Киевский городской совет
План, Решение от 15.12.2011 № 873/7109

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 873/7109

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації на вул. Вишняківській, 15 у Дарницькому районі м. Києва для будівництва поліклініки для дорослих з подальшою її експлуатацією

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації (ідентифікаційний код 37388222) щодо відведення земельної ділянки на вул. Вишняківській, 15 у Дарницькому районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації на вул. Вишняківській, 15 у Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 0,43 га в постійне користування для будівництва поліклініки для дорослих з подальшою її експлуатацією згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос