Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка Свитовенко Наталье Николаевне на ул. Шота Руставели, 11 в Печерском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания нежилого здания (офисно-торгового комплекса)

Киевский городской совет
План, Решение от 15.12.2011 № 871/7107

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 871/7107

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Світовенко Наталії Миколаївні на вул. Шота Руставелі, 11 у Печерському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі (офісно-торговельного комплексу)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Світовенко Наталії Миколаївні (ідентифікаційний код 2022212442) щодо відведення земельної ділянки на вул. Шота Руставелі, 11 у Печерському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Світовенко Наталії Миколаївні на вул. Шота Руставелі, 11 у Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 0,08 га в оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі (офісно-торговельного комплексу) згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Світовенко Наталії Миколаївні у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос