Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка Свитовенко Наталье Николаевне на ул. Шота Руставели, 11 в Печерском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания нежилого здания (офисно-торгового комплекса)

Киевский городской совет
План, Решение от 15.12.2011 № 871/7107

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 871/7107

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Світовенко Наталії Миколаївні на вул. Шота Руставелі, 11 у Печерському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі (офісно-торговельного комплексу)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Світовенко Наталії Миколаївні (ідентифікаційний код 2022212442) щодо відведення земельної ділянки на вул. Шота Руставелі, 11 у Печерському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Світовенко Наталії Миколаївні на вул. Шота Руставелі, 11 у Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 0,08 га в оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі (офісно-торговельного комплексу) згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Світовенко Наталії Миколаївні у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос