Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка частному предприятию "БІОЙЛ" на просп. Генерала Ватутина, 15 в Деснянском районе г. Киева для эксплуатации автозаправочной станции с автомойкой

Киевский городской совет
План, Решение от 15.12.2011 № 868/7104

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 868/7104

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "БІОЙЛ" на просп. Генерала Ватутіна, 15 у Деснянському районі м. Києва для експлуатації автозаправної станції з автомийкою

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою приватному підприємству "БІОЙЛ" (ідентифікаційний код 31955428) щодо відведення земельної ділянки на просп. Генерала Ватутіна, 15 у Деснянському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "БІОЙЛ" на просп. Генерала Ватутіна, 15 у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 0,21 га в оренду на 5 років для експлуатації автозаправної станції з автомийкою згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Приватному підприємству "БІОЙЛ" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос