Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка управлению образования Шевченковской районной в городе Киеве государственной администрации на ул. Щербакова, 58-а в Шевченковском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания, реконструкции с пристройкой, надстройкой и строительством центра внешкольного образования СОШ N 175

Киевский городской совет
План, Решение от 01.12.2011 № 778/7014

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 грудня 2011 року N 778/7014

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації на вул. Щербакова, 58-а у Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування, реконструкції з прибудовою, надбудовою та будівництвом центру позашкільної освіти СЗШ N 175

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою управлінню освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації (ідентифікаційний код 37470086) щодо відведення земельної ділянки на вул. Щербакова, 58-а у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації на вул. Щербакова, 58-а у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 1,58 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування, реконструкції з прибудовою, надбудовою та будівництвом центру позашкільної освіти СЗШ N 175 згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Управлінню освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос