Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка комплексной детско-юношеской спортивной школе "Пуща-Водиця" на ул. Гамарника, 54 в Оболонском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания существующих зданий и сооружений детско-юношеской спортивной школы

Киевский городской совет
План, Решение от 01.12.2011 № 781/7017
Утратил силу

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 грудня 2011 року N 781/7017

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі "Пуща-Водиця" на вул. Гамарника, 54 в Оболонському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування існуючих будівель та споруд дитячо-юнацької спортивної школи

Рішення втратило чинність
(згідно з рішенням Київської міської ради
 від 1 листопада 2012 року N 325/8609)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі "Пуща-Водиця" (ідентифікаційний код 35322484) щодо відведення земельної ділянки на вул. Гамарника, 54 в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі "Пуща-Водиця" на вул. Гамарника, 54 в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 1,72 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування існуючих будівель та споруд дитячо-юнацької спортивної школи згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі "Пуща-Водиця" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос