Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче земельного участка публичному акционерному обществу "КИЇВЕНЕРГО" для строительства, эксплуатации и обслуживания комплектной трансформаторной подстанции (КТП) на ул. Ивана Поддубного в Соломенском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 01.12.2011 № 791/7027

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 грудня 2011 року N 791/7027

Про передачу земельної ділянки публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" для будівництва, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції (КТП) на вул. Івана Піддубного у Солом'янському районі м. Києва

Відповідно до статей 93, 123, 124, 134 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" для будівництва, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції (КТП) на вул. Івана Піддубного у Солом'янському районі м. Києва.

2. Передати публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО", за умови виконання пункту 3 цього рішення, в довгострокову оренду на 25 років земельну ділянку площею 0,0054 га для будівництва, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції (КТП) на вул. Івана Піддубного у Солом'янському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО":

Опрос