Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О вопросах деятельности поликлиники N 2 Днепровского района г. Киева, входящей в сферу управления Днепровской районной в городе Киеве государственной администрации

Киевский городской совет
Решение от 01.12.2011 № 734/6970

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 грудня 2011 року N 734/6970

Про питання діяльності поліклініки N 2 Дніпровського району м. Києва, що входить до сфери управління Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації

Відповідно до статті 104, частин першої, другої та четвертої статті 105, статей 106, 107, 108 Цивільного кодексу України, статей 59, 78, 137 Господарського кодексу України, пункту 30 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" Київська міська рада вирішила:

1. Реорганізувати поліклініку N 2 Дніпровського району м. Києва шляхом перетворення її в комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги N 2 Дніпровського району м. Києва" та віднести його до сфери управління Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації за виключенням стоматологічного відділення.

2. Виділити зі складу поліклініки N 2 Дніпровського району м. Києва стоматологічне відділення та реорганізувати його шляхом приєднання до ТМО "Стоматологія".

3. Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації за погодженням з Головним управлінням охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

3.1. Здійснити в установленому порядку організаційно-правові заходи щодо виконання цього рішення.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос