Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче ЧАСТНОМУ АКЦИОНЕРНОМУ ОБЩЕСТВУ "МТС УКРАЇНА" земельного участка для строительства, эксплуатации и обслуживания административно-телекоммуникационного комплекса с помещениями складского назначения и подземным паркингом на ул. Оросительной, 5-б в Дарницком районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 01.12.2011 № 799/7035

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 грудня 2011 року N 799/7035

Про передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "МТС УКРАЇНА" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування адміністративно-телекомунікаційного комплексу з приміщеннями складського призначення та підземним паркінгом на вул. Зрошувальній, 5-б у Дарницькому районі м. Києва

Відповідно до статей 93, 120, 123, 124 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "МТС УКРАЇНА" для будівництва, експлуатації та обслуговування адміністративно-телекомунікаційного комплексу з приміщеннями складського призначення та підземним паркінгом на вул. Зрошувальній, 5-б у Дарницькому районі м. Києва.

2. Передати ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "МТС УКРАЇНА", за умови виконання пункту 3 цього рішення, в короткострокову оренду на 5 років земельну ділянку площею 1,04 га для будівництва, експлуатації та обслуговування адміністративно-телекомунікаційного комплексу з приміщеннями складського призначення та підземним паркінгом на вул. Зрошувальній, 5-б у Дарницькому районі м. Києва за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішень виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 29.06.54 N 1064 "Про поновлення відводу Дарницькому М'ясокомбінату земельної ділянки", від 17.05.66 N 745 "Про додатковий відвод Київському м'ясокомбінату Міністерства м'ясної і молочної промисловості УРСР земельної ділянки під поширення території комбінату в Дарницькому районі" та від 29.07.69 N 1276 "Про додатковий відвод Київському м'ясокомбінату Міністерства м'ясної і молочної промисловості УРСР земельної ділянки під поширення території комбінату в Дарницькому районі", у зв'язку з переходом права власності на майно (договір купівлі-продажу від 14.09.2009).

3. ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "МТС УКРАЇНА":

3.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос