Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в договоры аренды земельных участков в части приведения размера арендной платы в соответствие с требованиями законодательства

Киевский городской совет
Решение от 10.11.2011 № 706/6942

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 706/6942

Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок в частині приведення розміру орендної плати у відповідність до вимог законодавства

З метою приведення у відповідність до вимог законодавства істотних умов договорів оренди земельних ділянок, відповідно до Податкового кодексу України та враховуючи листи-звернення орендарів, Київська міська рада вирішила:

1. Внести зміни до договорів оренди земельних ділянок згідно з додатком до цього рішення, встановивши річну орендну плату у трикратному розмірі земельного податку, встановленого Податковим кодексом України.

2. Внести зміни до договору оренди земельної ділянки від 25.12.2007 N 62-1-00454, виклавши підпункт 3.1 пункту 3 у такій редакції: "Договір укладено на 15 (п'ятнадцять) років".

3. Орендарям земельних ділянок, вказаним у додатку до цього рішення, у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотаннями щодо організації робіт по внесенню відповідних змін до договорів оренди земельних ділянок.

Опрос