Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельных участков Министерству обороны Украины на ул. Мельникова, 24 в Шевченковском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания административно-хозяйственных зданий и сооружений военного городка N 36

Киевский городской совет
План, Решение от 10.11.2011 № 658/6894

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 658/6894

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Міністерству оборони України на вул. Мельникова, 24 в Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських будівель та споруд військового містечка N 36

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Міністерству оборони України (ідентифікаційний код 00034022) щодо відведення в постійне користування земельних ділянок на вул. Мельникова, 24 в Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою Міністерству оборони України щодо відведення земельних ділянок на вул. Мельникова, 24 в Шевченківському районі м. Києва орієнтовними площами 0,21 га та 0,01 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських будівель та споруд військового містечка N 36 згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Міністерству оборони України у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Опрос