Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка обществу с ограниченной ответственностью "Квант Стар Груп" на ул. Ивана Шевцова, 5 в Шевченковском районе г. Киева для обслуживания административно-производственных и складских помещений

Киевский городской совет
План, Решение от 10.11.2011 № 653/6889

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 653/6889

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Квант Стар Груп" на вул. Івана Шевцова, 5 у Шевченківському районі м. Києва для обслуговування адміністративно-виробничих та складських приміщень

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Квант Стар Груп" (ідентифікаційний код 33405123) щодо відведення земельної ділянки на вул. Івана Шевцова, 5 у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Квант Стар Груп" на вул. Івана Шевцова, 5 у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,24 га в оренду на 5 років для обслуговування адміністративно-виробничих та складських приміщень згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Квант Стар Груп" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос