Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка жилищно-строительному кооперативу "Проектувальник-5" на просп. Победы, 23 в Шевченковском районе г. Киева для обслуживания здания

Киевский городской совет
План, Решение от 10.11.2011 № 652/6888

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 652/6888

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки житлово-будівельному кооперативу "Проектувальник-5" на просп. Перемоги, 23 у Шевченківському районі м. Києва для обслуговування будинку

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою житлово-будівельному кооперативу "Проектувальник-5" (ідентифікаційний код 22883218) щодо підведення в оренду земельної ділянки на просп. Перемоги, 23 у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою житлово-будівельному кооперативу "Проектувальник-5" щодо відведення земельної ділянки на просп. Перемоги, 23 у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,38 га в короткострокову оренду на 5 років для обслуговування будинку згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Житлово-будівельному кооперативу "Проектувальник-5" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос