Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка обществу с ограниченной ответственностью "ІПЕТ ЮКРЕЙН" на ул. Ивана Кудри, 1/141 в Печерском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания административного здания

Киевский городской совет
План, Решение от 10.11.2011 № 650/6886

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 650/6886

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ІПЕТ ЮКРЕЙН" на вул. Івана Кудрі, 1/141 у Печерському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "ІПЕТ ЮКРЕЙН" (ідентифікаційний код 25400829) щодо відведення земельної ділянки на вул. Івана Кудрі, 1/141 у Печерському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ІПЕТ ЮКРЕЙН" на вул. Івана Кудрі, 1/141 у Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 0,05 га в оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "ІПЕТ ЮКРЕЙН" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос