Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка открытому акционерному обществу "Домобудівний комбінат N 4" на ул. Луговой, 13 в Оболонском районе г. Киева для организации проезда технологического транспорта

Киевский городской совет
План, Решение от 10.11.2011 № 649/6885

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 649/6885

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відкритому акціонерному товариству "Домобудівний комбінат N 4" на вул. Луговій, 13 в Оболонському районі м. Києва для організації проїзду технологічного транспорту

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою відкритому акціонерному товариству "Домобудівний комбінат N 4" (ідентифікаційний код 05503160) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Луговій, 13 в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відкритому акціонерному товариству "Домобудівний комбінат N 4" на вул. Луговій, 13 в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 0,2535 га в короткострокову оренду на 5 років для організації проїзду технологічного транспорту згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Відкритому акціонерному товариству "Домобудівний комбінат N 4" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос