Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка Днепровскому районному управлению Главного управления МВД Украины в городе Киеве на ул. Красноткацкой, 2 в Днепровском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания административных зданий и сооружений

Киевский городской совет
План, Решение от 10.11.2011 № 641/6877

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 641/6877

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дніпровському районному управлінню Головного управління МВС України в місті Києві на вул. Червоноткацькій, 2 у Дніпровському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративних будівель і споруд

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Дніпровському районному управлінню Головного управління МВС України в місті Києві (ідентифікаційний код 08672868) щодо відведення земельної ділянки на вул. Червоноткацькій, 2 у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 92, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дніпровському районному управлінню Головного управління МВС України в місті Києві на вул. Червоноткацькій, 2 у Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 0,67 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування адміністративних будівель і споруд згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Дніпровському районному управлінню Головного управління МВС України в місті Києві у місячний термін звернутись до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос