Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка частному акционерному обществу "Київміськбуд-1" на ул. Вербовой, 2 в Оболонском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания прирельсовой базы

Киевский городской совет
План, Решение от 10.11.2011 № 627/6863

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 627/6863

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному акціонерному товариству "Київміськбуд-1" на вул. Вербовій, 2 в Оболонському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування прирейкової бази

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою приватному акціонерному товариству "Київміськбуд-1" (ідентифікаційний код 24595667) щодо відведення земельної ділянки на вул. Вербовій, 2 в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному акціонерному товариству "Київміськбуд-1" на вул. Вербовій, 2 в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 0,315 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування прирейкової бази згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Приватному акціонерному товариству "Київміськбуд-1" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос