Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка Государственной инспекции сельского хозяйства Украины на ул. Баумана, 9/12 в Шевченковском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания административного здания

Киевский городской совет
План, Решение от 10.11.2011 № 626/6862

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 626/6862

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державній інспекції сільського господарства України на вул. Баумана, 9/12 у Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Державній інспекції сільського господарства України (ідентифікаційний код 37471760) щодо відведення земельної ділянки на вул. Баумана, 9/12 у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державній інспекції сільського господарства України на вул. Баумана, 9/12 у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,42 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Державній інспекції сільського господарства України у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос