Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка Дарницкой районной в городе Киеве государственной администрации на ул. Бориса Гмыри, 8 в Дарницком районе г. Киева для строительства поликлиники на 500 посещений и амбулатории врачей семейной медицины

Киевский городской совет
План, Решение от 10.11.2011 № 625/6861

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 625/6861

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації на вул. Бориса Гмирі, 8 у Дарницькому районі м. Києва для будівництва поліклініки на 500 відвідувань та амбулаторії лікарів сімейної медицини

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації (ідентифікаційний код 37388222) щодо відведення земельної ділянки на вул. Бориса Гмирі, 8 у Дарницькому районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації на вул. Бориса Гмирі, 8 у Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 0,34 га в постійне користування для будівництва поліклініки на 500 відвідувань та амбулаторії лікарів сімейної медицини згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос